Weber 700 lepící a stěrkový tmel 25kg

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Dostupnost Momentálně nedostupné
139 Kč
Kód produktu 71
Kategorie Lepící a stěrkový tmel
 

Weber 700 lepící a stěrkový tmel

michani-tmelu-lzice

Lepící a stěrkový tmel Weber 700 se používá k lepení deskových materiálů. V kombinaci s perlinkou se používá pro vytváření základní vrstvy na plochách, které je potřeba zpěvnit a připravit pro finální povrch - například pro dekorativní omítku Werner. Tmel je na bázi cementu a dodáván v sypkém stavu. 


Jak si správně připravit tmel

tmel-lzice-hladitko

U míchání tmelu je potřeba vždy nasypat suchou směs do vody, nikdy ne na opak, nejde pak tmel rozmíchat. Konzistence tmelu (lepidla) musí být kašovitá a nesmí stékat ze lžíce, nebo hladítka. Důležité je, aby výsledna hmota byla absolutně hladká tzn. bez hrudek, pokud máte míchadlo, tak to není takový problém. Když míchadlo nemáte, je třeba se ručnímu míchání trochu déle věnovat, dokud nezmizí všechny hrudky, jinak se budou plést při nanášení tmelu na povrh.


Nanášení tmelu Weber 700

lepici-a-sterkovy-tmel-05

Naberte zednickou lžící tmel na zhruba půlku hladítka a pod úhlem 35° - 45° natahujeme směrem nahoru. Čím víc lepidlo na hladítku ubývá tím menší úhel musíte dělat, aby jste dávali stále stejnou vrstvu lepidla. Pokud nemáte správně lepidlo rozmíchané, tak Vám vzniknou na povrchu hrudky, kterých se musíte zbavit. 


 

klady

  • rychlá a jednoduchá příprava
  • jednoduchá aplikace
  • dlouhá životnost

 

zapory

  • při nevhodném skladování stvrdne
Hmotnost 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.